Tehnician mecanic utilaje agricole/forestiere

Candidatul ideal:

  • Absolvent școală profesională sau liceu în domeniul mecanic.
  • Cunoștinte de bază în mecanică, lăcătușerie, etc.
  • Îndemânare, precizie, rigurozitate și perseverență.
  • Abilități de comunicare, pentru a colabora eficient cu echipa.
  • Abilităţi dе întreţinere şi dezvoltare a relaţiilor cu clienţii.
  • Dorință de învățare/formare profesională.
  • Permis auto categoria B.
  • Disponibilitate dе deplasare în zona alocată.

Constituie avantaj:

  • Experienţă în revizii/ reparaţii/ mentenanţă de utilaje agricole/forestiere.

Descrierea jobului:

  • Realizează reparații curente la utilaje agricole/forestiere la sediul/locația clientului.
  • Întocmește documente specifice: necesar piese de schimb şi consumabile în funcţie de lucrări.
  • Identifică corect deficienţele şi cauzele pentru fiecare lucrare de reparaţii în parte.
  • Identifică riscurile potențiale și le comunică șefului ierarhic superior și/sau compartimentelor abilitate în vederea luării de măsuri pentru minimizarea efectelor acestora în timpul exploatării utilajului.
  • Efectuează activități de revizie, la sediul/locația clientului.

Beneficii:

Mediu de lucru plăcut și competitiv.

Pachet salarial atractiv, incluzând tichete de masă.

Suport continuu pentru creșterea profesională.

    CV Electronic

    Stiri si noutati

    iul. 12, 2024

    Internship la IRUM, ediția 2024

    Succesul produsele dezvoltate de IRUM împreună cu MAVI ne-au încurajat

    iul. 01, 2024

    Am lansat marca proprie de lubrifianți IRUM

    Vezi toate noutățile