Sudor

Candidatul ideal:
  • Absolvent școală profesională sau liceu în domeniul mecanic.
  • Cunoștințe tehnologii de sudare MIG-MAG, TIG, WIG.
  • Cunoștințe desen tehnic.
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă.
  • Dorință de învățare/formare profesională.
  • Eficiență și calitate în executarea lucrărilor.
Constituie avantaj:
  • Experiență în procedee de sudare.
  • Cursuri de calificare.
Descrierea jobului:
  • Pregătește suprafețele de sudat, fixează și tratează metalele ce urmează a fi sudate.
  • Reglează parametri de funcționare al echipamentului de sudură.
  • Sudează și execută repere în conformitate cu desenul tehnic.
  • Urmărește prescripțiile date de tehnica sudurii.
  • Verifică și răspunde de corectitudinea operațiilor pe care le execută.
  • Finisează părțile sudate, le curăță și verifică calitatea lucrării.
Beneficii:
  • Mediu de lucru plăcut și competitiv.
  • Pachet salarial atractiv, incluzând tichete de masă.
  • Suport continuu pentru creșterea profesională.
Descrierea companieiIRUM, parte a grupului de firme MAVIPROD, este singurul producător de tractoare agricole și utilaje forestiere din România, având o experiență de aproape 70 ani în construcția de utilaje destinate industriei forestiere și agricole. În prezent se mândrește cu o echipă formată din peste 500 angajați și este constant în căutare de noi colegi, care să de-a o mână de ajutor în realizarea produselor românești.Puteți afla mai multe pe www.irum.ro !

    CV Electronic