Responsabil gestionare garanții

CERINŢE

  • Studii superioare tehnice finalizate;
  • Cunoștințe tehnice și experiența în domeniul auto constituie avantaj;
  • Cunoștiințe avansate MS Office (Excel, Word);
  • Abilități bune de comunicare și negociere (în relația cu importatorii, în relația cu colegii);
  • Persoană organizată;
  • Capacitate de analiză și sinteză;
  • Adaptabilitate, atitudine proactivă, capacitate de a inova;
  • Responsabilitate, capacitate de analiză și atenție la detalii;
  • Spirit analitic: să poata identifica soluții la problemele cu care se confruntă;
  • Simț dezvoltat al eticii profesionale;
  • Limba Engleza – fluent;
  • Experiența pe o poziție similară constituie avantaj.

PROFIL CANDIDAT

  • Seriozitate, dinamism, atenție la detalii;
  • Perseverență în îndeplinirea obiectivelor;
  • Spirit practic și organizat;
  • Disponibilitate pentru lucrul în echipă dar capabil să lucreze și singur.

PRINCIPALELE SARCINI ȘI RESPONSABILITĂŢI

Dacă îți dorești să faci parte din echipa noastră, vei realiza activități specifice, precum:

  • Procesarea și gestionarea cazurilor de garanție;
  • Identificarea lucrărilor de garanție conform verificărilor dept. Service;
  • Verificarea și transmiterea spre decontare a documentației complete și corecte;
  • Procesarea pieselor înlocuite în garanție;
  • Gestionarea componentelor înlocuite în condiții de garanție spre a fi casate;
  • Procesarea acțiunilor extinse.

Ce iti oferim:

  • Vrem să ne asigurăm că ai toate resursele necesare pentru a avea succes în rolul tau, de aceea, înainte de a primi toate responsabilitățile enumerate mai sus, vei beneficia de o perioadă de integrare și mentorat.
  • Remunerație motivantă într-un mediu de lucru stabil.
  • Suport continuu pentru creșterea profesională.

    CV Electronic

    Stiri si noutati

    iul. 12, 2024

    Internship la IRUM, ediția 2024

    Succesul produsele dezvoltate de IRUM împreună cu MAVI ne-au încurajat

    iul. 01, 2024

    Am lansat marca proprie de lubrifianți IRUM

    Vezi toate noutățile