Responsabil gestionare garanții

CERINŢE

  • Studii superioare tehnice finalizate;
  • Cunoștințe tehnice și experiența în domeniul auto constituie avantaj;
  • Cunoștiințe avansate MS Office (Excel, Word);
  • Abilități bune de comunicare și negociere (în relația cu importatorii, în relația cu colegii);
  • Persoană organizată;
  • Capacitate de analiză și sinteză;
  • Adaptabilitate, atitudine proactivă, capacitate de a inova;
  • Responsabilitate, capacitate de analiză și atenție la detalii;
  • Spirit analitic: să poata identifica soluții la problemele cu care se confruntă;
  • Simț dezvoltat al eticii profesionale;
  • Limba Engleza – fluent;
  • Experiența pe o poziție similară constituie avantaj.

PROFIL CANDIDAT

  • Seriozitate, dinamism, atenție la detalii;
  • Perseverență în îndeplinirea obiectivelor;
  • Spirit practic și organizat;
  • Disponibilitate pentru lucrul în echipă dar capabil să lucreze și singur.

PRINCIPALELE SARCINI ȘI RESPONSABILITĂŢI

Dacă îți dorești să faci parte din echipa noastră, vei realiza activități specifice, precum:

  • Procesarea și gestionarea cazurilor de garanție;
  • Identificarea lucrărilor de garanție conform verificărilor dept. Service;
  • Verificarea și transmiterea spre decontare a documentației complete și corecte;
  • Procesarea pieselor înlocuite în garanție;
  • Gestionarea componentelor înlocuite în condiții de garanție spre a fi casate;
  • Procesarea acțiunilor extinse.

Ce iti oferim:

  • Vrem să ne asigurăm că ai toate resursele necesare pentru a avea succes în rolul tau, de aceea, înainte de a primi toate responsabilitățile enumerate mai sus, vei beneficia de o perioadă de integrare și mentorat.
  • Remunerație motivantă într-un mediu de lucru stabil.
  • Suport continuu pentru creșterea profesională.

    CV Electronic

    Stiri si noutati

    oct. 02, 2024

    Livrarea utilajelor forestiere PONSSE în România

    IRUM este dealer oficial PONSSE în România din anul 2020,

    sept. 25, 2024

    Studenți din nouă țări în vizită la fabrica IRUM din Reghin

    28 de studenți din Italia, Franța, Mexic, Finlanda, Elveția, Canada,

    sept. 09, 2024

    TAF 690 S5 G testat în pădurile din Franța

    Noul model TAF 690 S5 G, configurația cu clește, a

    Vezi toate noutățile