Agent de securitate

Cerințe:

  • Spirit de observație, responsabilitate, viteză de reacție.
  • Capacitate de orientare în spațiu.
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă.
  • Apt medical pentru ocuparea funcției de agent de securitate.
  • Fără antecedente penale.
  • Atestat agent de securitate.

Constituie avantaj: cursuri acordare prim ajutor, cursuri protecție împotriva incendiilor

Descrierea jobului:

Asigură paza obiectivului și a bunurilor.

Beneficii:

  • Mediu de lucru plăcut.
  • Pachet salarial atractiv, incluzând tichete de masă.

Descrierea companiei

IRUM este o companie româneasca cu capital privat localizată în Reghin jud. Mureș. Are peste 500 de angajați și o experiență de aproape 70 de ani în construcția de utilaje destinate industriei forestiere și agricole.

Vă așteptăm pe www.irum.ro

    CV Electronic

    Stiri si noutati

    iun. 04, 2024

    IRUM – prezență tactică la expoziția de tehnică militară

    Prezența companiei IRUM la expoziția de tehnică militară BSDA (Black

    mai 27, 2024

    Fabrica IRUM vizitată de Mircea Fechet, Ministrul Mediului, Apelor și Pădurilor

    IRUM, singurul producător român de tractoare agricole și utilaje forestiere,

    Vezi toate noutățile