Agent curățenie clădiri, birouri și spații administrative

Ne dorim să mărim echipa noastră de curățenie și căutăm o persoană responsabilă, organizată, atentă la detalii, cu o atitudine pozitivă, care își dorește un loc de muncă stabil.

Profilul tău

  • Studii medii
  • Amabilitate, seriozitate și responsabilitate
  • Persoană organizată, atenție la detalii
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă

Descrierea jobului:

  • Realizează operațiuni de curățenie în spațiile/clădirile societății: birouri, sală de mese, grupuri sanitare
  • Asigură igenizarea spaţiilor de lucru, a grupurilor sanitare, a diverselor suprafeţe de contact, a obiectelor sanitare
  • Respectă regulile de igienizare, curățenie, dezinfectare conform procedurilor
  • Utilizează materialele, substanțele și echipamentele destinate activității de curățenie conform specificațiilor

Beneficii:

  • Mediu de lucru plăcut.
  • Pachet salarial atractiv, incluzând tichete de masă.

Descrierea companiei

IRUM, parte a grupului de firme MAVIPROD, este singurul producător de tractoare agricole și utilaje forestiere din România, având o experiență de aproape 70 ani în construcția de utilaje destinate industriei forestiere și agricole. În prezent se mândrește cu o echipă formată din peste 500 angajați și este constant în căutare de noi colegi, care să de-a o mână de ajutor în realizarea produselor românești.

Puteți afla mai multe pe www.irum.ro !

    CV Electronic

    Stiri si noutati

    iun. 04, 2024

    IRUM – prezență tactică la expoziția de tehnică militară

    Prezența companiei IRUM la expoziția de tehnică militară BSDA (Black

    mai 27, 2024

    Fabrica IRUM vizitată de Mircea Fechet, Ministrul Mediului, Apelor și Pădurilor

    IRUM, singurul producător român de tractoare agricole și utilaje forestiere,

    Vezi toate noutățile