Alimentator linie producție

Candidatul ideal:

  • Studii medii.
  • Atenție distributivă, spirit de observație, atenție la detalii.
  • Se adaptează uşor în funcţie de situaţie şi este deschis (ă) către noi idei.
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă.

Descrierea jobului:

  • Participă la întocmirea necesarului de piese de schimb și consumabile, necesare producției.
  • Asigură alimentarea liniei de producție cu piesele necesare realizării comenzilor.
  • Verifică și se asigură de manipularea corectă a materialelor la preluare și la distribuire în linia de producție.
  • Utilizează echipamentele/utilajele specifice, conform certificărilor și autorizărilor legale (ex: transpalet, etc.)
  • Identifică disfuncționalități/defecte și le raportează conform procedurilor interne.
  • Asigură preluarea componentelor din magazie, depozitarea lor în spațiile desemnate.
  • Participă activ la inventar.

Beneficii:

  • Mediu de lucru plăcut și competitiv.
  • Suport continuu pentru creșterea profesională.
  • Pachet salarial atractiv, incluzând tichete de masă.

Descrierea companiei

IRUM, parte a grupului de firme MAVIPROD, este singurul producător de tractoare agricole și utilaje forestiere din România, având o experiență de aproape 70 ani în construcția de utilaje destinate industriei forestiere și agricole. În prezent se mândrește cu o echipă formată din peste 500 angajați și este constant în căutare de noi colegi, care să de-a o mână de ajutor în realizarea produselor românești.

Puteți afla mai multe pe www.irum.ro !

    CV Electronic

    Stiri si noutati

    iun. 04, 2024

    IRUM – prezență tactică la expoziția de tehnică militară

    Prezența companiei IRUM la expoziția de tehnică militară BSDA (Black

    mai 27, 2024

    Fabrica IRUM vizitată de Mircea Fechet, Ministrul Mediului, Apelor și Pădurilor

    IRUM, singurul producător român de tractoare agricole și utilaje forestiere,

    Vezi toate noutățile