Inginer proiectare SDV

Candidatul ideal

  • Studii superioare tehnice (profil TCM, Mecanică fină, Sisteme de producție, mecatronică sau similare).
  • Cunoștințe proiectare Inventor.
  • Bune cunoștințe de desen tehnic.
  • Capacitate de planificare și organizare la nivel de sarcini primite.
  • Bun autodidact cu o dorință de dezvoltare continuă.
  • Abilități de comunicare și lucru în echipă.
  • Creativitate, ingeniozitate, atent(ă) la detalii.

Constituie avantaj

  • Experiență pe o poziție similară.
  • Limbi străine – engleză scris și vorbit (nivel mediu).

Descrierea jobului

  • Îmbunătățirea procesului de proiectare și realizare SDV.
  • Proiectarea SDV-urilor conform cerințelor formulate de clienții interni.
  • Optimizarea SDV-urilor existente în producția de serie.
  • Gestionarea și soluționarea tichetelor din departamentul Proiectare SDV.
  • Realizarea de instrucțiuni de utilizare pentru SDV-urile proiectate.
  • Asigurarea măsurilor de siguranță pentru utilizatorul final al SDV-urilor proiectate.
  • Asigurarea utilizării raționale și economice a materialelor utilizate la proiectarea SDV-urilor.
  • Identificare modalități de îmbunătățire a muncii, de creștere a eficienței prin îmbunătățire continuă.
  • Validarea funcțională a SDV-urilor și instruirea echipei din producție care urmează să le utilizeze.
  • Suport în tratarea reclamațiilor de la client.

Beneficii:

  • Mediu de lucru plăcut și competitiv.

  • Suport continuu pentru creșterea profesională.

  • Pachet salarial atractiv, incluzând tichete de masă.

Descrierea companiei

IRUM, parte a grupului de firme MAVIPROD, este singurul producător de tractoare agricole și utilaje forestiere din România, având o experiență de aproape 70 ani în construcția de utilaje destinate industriei forestiere și agricole. În prezent se mândrește cu o echipă formată din peste 500 angajați și este constant în căutare de noi colegi, care să de-a o mână de ajutor în realizarea produselor românești.

Puteți afla mai multe pe www.irum.ro !

    CV Electronic